Jasix
PostWysłany: Czw 10:06, 02 Lut 2006    Temat postu:

Czy w rankingu liczą sie mecze w pucharze Hiszpanii?? Bo jesli tak to chyba Barca nie pobiła rekordu przegrywając ostatnio 4:2 z Realem Saragossą. A informacja z ostatniej chwili: Po niespodziewanej porażce w pierwszym spotkaniu w Saragossie (2:4) piłkarze Barcelony liczyli na odrobienie strat na własnym stadionie. W pierwszej połowie zdobyli wprawdzie jedną bramkę (dośrodkował Ludovic Giuly, a do siatki trafił strzałem głową Lionel Messi), jednak stracili Ronaldinho. Zdobywca "Złotej Piłki" został wyrzucony z boiska po starciu z Canim, a ta decyzja sędziego wzbudziła wiele kontrowersji.
Po zmianie stron, w 66. minucie. gola dla gości zdobył Oscar i w tym momencie podopieczni Franka Rijkaarda potrzebowali dwóch goli, by awansował. Zdobyli tylko jednego i to w samej końcówce meczu. Na listę strzelców wpisał się Henrik Larsson. (żródło Onet.pl) Cool A więc Barca za burtą pucharu, coś mi się zdaje, że przeciwnicy Chelsea w LM też tracą forme. Ale to się zobaczy Wink
Tadziq
PostWysłany: Śro 18:32, 01 Lut 2006    Temat postu: Czy Barcelona pobije rekord ???

Jak myślicie: czy Barcelona pobije rekord ustanowiony przez Real Madryt w ilości wygranych z rzędu spotkań ??? Zapraszam do udziału w ankiecie Very Happy